ondb foto header web juli2026
AANKONDIGING | 15-06-2026

Sport, ontmoeting en ondernemerschap

Op maandag 15 juni nodigen wij jullie uit voor een special event. Wij zijn te gast namens KBB bij Dekker Sport in Warmond.

Dekker Sport Warmond. Een plek waar sport, ontspanning en ontmoeten al jaren samenkomen en waar ondernemers uit de regio elkaar letterlijk en figuurlijk in beweging brengen.

Tijdens deze KBB-bijeenkomst krijgen we een kijkje achter de schermen bij Dekker Sport Warmond en horen we hoe zij zich hebben ontwikkeld tot een veelzijdige sport- en leisurelocatie met een sterke regionale binding. Uiteraard is er volop gelegenheid om elkaar te spreken, ideeën uit te wisselen en nieuwe verbindingen te leggen binnen het netwerk.

We sluiten de avond af in een informele setting met een hapje en een drankje.

Programma

16:30 uur – 17:00 uur               Ontvangst

17:00 uur – 17:10 uur               Welkom door voorzitter Arjan Bakker

17:10 uur – 17:40 uur               Presentatie Roy Wunderink

17:40 uur – 18:20 uur               Rondleiding door complex

18:20 uur – 19:00 uur               Borrel napraten

19:00 uur                                        Afronding

 

Van de voorzitter

martien wijnands 1890
Martien Wijnands
BMP
(071) 403 46 43

Beste Lezer,

Tijdens onze ledenraadpleging over een mogelijke fusie tussen het ONDB en de KBB heeft een aantal leden de wens uitgesproken om nader kennis te maken met de KBB. Een wens die ik van harte deel, elkaar echt leren kennen begint nu eenmaal met elkaar ontmoeten.

 

Bij ons event bij FC Lisse heb je al kennis kunnen maken met enkele leden van de KBB. Het deed me goed om te zien hoe vlot de gesprekken op gang kwamen en hoeveel raakvlakken er zijn tussen onze beide verenigingen. Des te leuker dat wij nu op onze beurt te gast mogen zijn, en wel op een bijzondere locatie: Dekker Warmond, waar sport en ondernemerschap elkaar van nature vinden.

Ik realiseer me dat het in een drukke ondernemersagenda niet altijd eenvoudig is om twee events in één week te bezoeken. Toch wil ik je van harte uitnodigen om er ook deze keer bij te zijn. Het zijn juist deze momenten, een rondleiding, een goed gesprek, een borrel na afloop, waarin we ontdekken wat ons bindt en wat we voor elkaar kunnen betekenen.

Ik kijk er nu al naar uit je op maandag 15 juni te mogen begroeten. Laten we samen in beweging komen.

 

Met sportieve groet,

Martien Wijnands